Ardahan Havadis

Vali Hüseyin Öner, ziyaretlerini sürdürüyor

ARDAHAN VALİSİ HÜSEYİN ÖNER, ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA VE DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU.

Vali Hüseyin Öner, ziyaretlerini sürdürüyor
223 views
08 Ağustos 2020 - 12:00

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Ziraat Odası Başkanlığına ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Ziraat Odası Başkanı Latifşah Sural ve DSYB Başkanı Yunus Baydar ile bir süre görüşen Vali Öner, kayıtlı üyelerin durumu, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin yanı sıra çiftçilere ve üreticilere verilen desteklemeler, hibe programları ve diğer konular hakkında bilgi aldı.

Vali Hüseyin Öner, ziyaretleri kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, Şoförler Odası ve Yeşilay Cemiyetini de ziyaret etti.

Birlik Başkanı Yılmaz Kaya, Şoförler odası başkanı Asim Özer ve esnaf odası yöneticileri ile bir süre görüşen Vali Öner, odalara kayıtlı esnafların durumu, ekonomik faaliyetler ve diğer konular hakkında bilgi aldı.

Yeşilay cemiyetini de ziyaret eden Vali Öner, Başkan Özbay Baydar’dan kamu yararına çalışan Yeşilay faaliyetleri ve Ardahan’da sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi edindi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.